.

.

(25pcs/многу) A01 Bakelite Knob, 20MMxH11.5MM Монтажа Дупка 6MM, За Ротари potentiometer & Енкодер & Ротари Префрлате

(25pcs/многу) A01 Bakelite Knob, 20MMxH11.5MM Монтажа Дупка 6MM, За Ротари potentiometer & Енкодер & Ротари Префрлате

DEN 207.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


(25pcs/многу) A01 Bakelite Knob, 20 MMx H11.5 MM Монтажа Дупка 6 MM, За Ротари potentiometer & Енкодер & Ротари Префрлате
Сите Knob Предмети Линк :
**** Физичката мапа ****
Превозот Вовед
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
оваа превозот метод е без Следење на информации, без да се Доставуваат Информации, ве молиме проверете во пакет со себе.
Превозот Совети
1. Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете локација за подигнување на превозот метод, ќе добиваат во рок од 7 работни дена откако ќе го испратите вашиот пакет.
2. Ако сакате проверка на следење на информации се јасно, но не итно, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail.
3. Ако сакате Бесплатен Превозот и можете да одберете Бесплатен превозот, ве молиме изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
4. Ако производот е со батеријата или магнетизам или лепак итн, ние ќе ги испрати со Шведска Пост или Шведска Обичните Пост.

Кон својствата

Бренд Име:
JU-HIWOR
Број На Модел На:
A01
Состојба:
Нови
Тип:
knob
Технологија:
knob
Материјал:
bakelite

Најдобри предлози во категоријата