.

.

200PCS/многу Чип СМД Отпорник 0603 470R/510R/560R/620R/680R 5% Отпор 470/510/560/620/680/Ohm Отпорници к Бесплатен Превозот

200PCS/многу Чип СМД Отпорник 0603 470R/510R/560R/620R/680R 5% Отпор 470/510/560/620/680/Ohm Отпорници к Бесплатен Превозот

DEN 45.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Повеќе Вредности на 0603 Отпорници Може да Кликнете Подолу :
Повеќе Други Големина На :
Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Кон својствата

Отпорот:
470R, 510R, 560R, 620R, 680R
Температурата Коефициент:
A
Број На Модел На:
0603
Пакет Тип:
Surface Mount
Тип:
Фиксна Отпорник
Технологија:
метални легури
Номинална моќност:
A
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
a
Бренд Име:
YUFO-IC
боја:
Бела
Отпор Толеранција:
5%
Состојба:
Нови
Состојба:
Нови
превозот:
слободни
LEADTIME:
24hours
ROHS:
Yes

Најдобри предлози во категоријата