.

.

50V 33PF 33P Керамички Кондензатори / 33pf Керамички Диск Кондензатори (1000pcs/многу) ...

50V 33PF 33P Керамички Кондензатори / 33pf Керамички Диск Кондензатори (1000pcs/многу) ...

DEN 192.00
DEN 154.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Температурата На Работа:
.
Број На Модел На:
33pF
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
.
Тип:
.
Примена:
.
capacitance:
.

Најдобри предлози во категоријата