.

.

Гем е Балет Природни Мистика Топаз Pendant парична Казна Накит Soild 925 Фунта Сребро За Жените Мода Свадба Ангажман

Гем е Балет Природни Мистика Топаз Pendant парична Казна Накит Soild 925 Фунта Сребро За Жените Мода Свадба Ангажман

DEN 1233.60
DEN 987.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5444506702861726 Guss Можеби Ќе Сакате

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
N0012PMSMQI
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
Pendant Големина:
20.8x13.7mm
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
N0012P_MSMQI
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Мистик Топаз
Главниот Камен Големина:
11x11mm
Главниот Камен Карат Тежина:
5.89 кт
Стил:
Гроздобер/Класичен/Трендовски/Мода
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Годишнината
Подарок за:
Девојка, Жена, Мајка
Пакување:
Со подарок кутија
Is_customized:
Yes
Полица Број:
1FA1

Најдобри предлози во категоријата