.

.

Гем е Балет 2.57 Кт Природни Небото Сини Топаз Црвено Гранат скапоцен камен Ангажман Прстени 925 Sterling Silver парична Казна Накит За Жените

Гем е Балет 2.57 Кт Природни Небото Сини Топаз Црвено Гранат скапоцен камен Ангажман Прстени 925 Sterling Silver парична Казна

DEN 1583.52
DEN 950.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Guss Можеби Ќе Сакате
Напомена :
Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата. Ве молиме да се разбере дека. Ви благодариме!Ако треба да ја одредите боја, ве молиме контактирајте со нас. Ако не постои посебна барање, ние ќе брод за вас по случаен избор.

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
топаз
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A4035RMIX3SK
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Небото Сини Топаз
Стил:
Гроздобер/Класичен
Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Страна Камен:
Smoky CZ / Бела CZ
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија
Пакување:
Со подарок кутија
оригиналниот:
Guangdong,Кина
Главниот Камен Големина:
8*8мм
Полица Број:
1DA1

Најдобри предлози во категоријата