.

.

Реално. 925 Sterling Silver AdjustableCherry Цвет Прстен Двојно Цвет Midi Пети Облак Прстен Зглоб Openable ЖЕНИТЕ Прстен GTLJ762

Реално. 925 Sterling Silver AdjustableCherry Цвет Прстен Двојно Цвет Midi Пети Облак Прстен Зглоб Openable ЖЕНИТЕ Прстен GTLJ762

DEN 383.52
DEN 337.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : Реален. 925 Sterling Silver Adjustable Cherry Цвет Прстен Двојно Цвет Midi Пети Облак Прстен Зглоб Openable ЖЕНИТЕ Прстен GTLJ763
Материјал : 925 Sterling Silver
Белег : S925
Големина : прилагодлив
Кутија Wraped : Да
Ветено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест
2.100% Вистински 925 Sterling silver
Превозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.
1.НИ Купувачот, 10-18days
2.Други Земјата на Купувачот,25-38days
3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно. ако цел износ повеќе од $200, за 5-9days.вети безбедност и навремено
превозот, сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е
По Услуга
**Вети : Прифати врати ако у не ми се допаѓа тоа Не coz проблеми со квалитетот по receiived тоа. Купувачот одговорен превозот надомест.** Ние Нудиме најдобар сервис и добар квалитет за вас, Ние би сакале да објасни зошто нашата цена е толку голема трае долго време, Но не сакате да извинување за квалитет на секоја минута. Ајде да се Изгради долг односи со вас. сите други jewellry ако у допаѓа, pls контакт со мене, Купувачот е прво. ** * Што е 925 sterling silver?**
925 сребрен значи среброто имаат 92.5% Чисто сребро во тоа. без разлика handness,блесок,antioxidation е конкурентна содржина, Е меѓународно признат Висок квалитет Jewellry.
**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?
`сребро и сулфур во воздухот имаат реагираат ако не може да се заштити добро. (нема вода е подобро)
сребро и toxin во вашето тело има реагираат биде црна
**Како да се справи со црна сребро jewellry?
Сребрена облека да се расчисти тоа.најдобрите и добар начин
Без вода е подобар
** Зошто некои 925 сребрен jewellry позлатен 18 K Бело Злато?
Да се заштити сребрена боја боја на косата и да се направи jewellry изгледа повеќе сјај и светли.
Очекувано време на Испорака :
= 10-20 дена за САД
= 18-35 дена да Канада,велика БРИТАНИЈА,Irland ,Франција,Германија и други Земји од Западна Европа
= 21-40 дена на руски и Источна Европа Земји
= 16-30 дена во Австралија и New Zerland
= 25-60 дена во Јужна Америка Земји
= 10-25 дена до Јужна Кореја,Јапонија и Југоисточна Азија Земји = 16-35 дена до други Азиски Земји
Слободен Брод од Страна на EMS Express(7-10days) ако вашата цел повеќе од $200. Подолу $200, може да платите дополнителни $25 од ЕМС Сите парцели ќе прилог следење на број по испраќаат
Ако сакате други бренд jewellry ,добредојдени да не контактирате.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
GTLJ762
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Сертификат Број:
sz
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Свадба, забава,подароци,Ангажирање,коктел забава
Големина:
Adjustable(size4.75-9)
Зошто евтини:
Фабрика Директни Цена
Камен:
Кубен Циркони ААА+(Фацетирани како Дијамант)
Пакет:
Завиткан Подарок Кутија
боја:
Бела
дизајн:
Двојно Цвет Цвет Прстен
Белег:
s925
Материјал:
925 Sterling silver

Најдобри предлози во категоријата