.

.

Beadsnice прилагодливи прстен шарм наоѓање 925 steling сребро DIY прст прстен јамка прстени накит жените круг дупка 3мм ID33487

Beadsnice прилагодливи прстен шарм наоѓање 925 steling сребро DIY прст прстен јамка прстени накит жените круг дупка 3мм ID33487

DEN 276.48
DEN 260.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


прилагодливи прстен
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice прилагодливи прстен шарм наоѓање 925 steling сребро DIY прст прстен база јамка прстени накит жените круг дупка 3мм ID33487
Бренд
beadsnice
ID 33487
дупка 3мм
НИ прстен големина
6-8
Тежина 1.47 грам
Материјал
солидна 925 сребрен Количество 1pc
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
GD02095
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
ГТЦ
Број На Модел На:
33487
Бренд Име:
beadsnice
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
дупка:
3мм
Тежина:
1.47 грам
боја:
сребро позлатен
Материјали:
925 сребрен прстен
Количина:
1pc
прстен наоѓање:
прстен база
diy прстен:
прст прстен
прстен изработка на накит:
прстени за жени
прстен шарм:
сребрен прстен
додатоци прстени:
прилагодливи прстен

Најдобри предлози во категоријата