.

.

Адвокатско Армијата Борба Работа Панталони Товар Панталони Секојдневен Мулти Џебови Платно Панталона Оксфорд Водоотпорен Тактички Панталони Плус Големина ID629

Адвокатско Армијата Борба Работа Панталони Товар Панталони Секојдневен Мулти Џебови Платно Панталона Оксфорд Водоотпорен Тактички

DEN 2395.20
DEN 1318.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Информација За Производот :
Бренд Име : Само Идеална
Главен Материјал : 65% Полиестер,35% Памук
Разлика од Трим : 100% полиестер (оксфорд ткаенина)
Функција : Носете-отпор,Воена Тактичка,Muti Џеб,на Отворено,Карго..
За : Случајни, На Работа, На Отворено, Спорт, Планинарење, Лов, Mountaineering, Риболов, Велосипедизам, Авантура Патувања, Армијата Обука..
Добредојдовте на нашата продавница 1.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе одговор како е можно поскоро; 2.Ние сме производители,ние може да се направи трговија на големо и масовно на пратката,ако имате голема цел,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви остави посебен цена. Ви благодарам многу! ID629 ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ве Молиме овозможи 1-3cm толеранција поради прирачник за мерење. Големина на Половината Хип Outseam cm инчен cm инчен cm инчен 46 76-86 30-33 106 42 108.5 43 48 80-90 31-35 108 43 108.5 43 50 84-94 33-37 111 44 108.5 43 52 88-98 34-38 114 45 108.5 43 54 92-102 36-40 117 46 108.5 43 56 96-106 37-41 121 48 108.5 43 58 100-110 39-43 125 49 108.5 43 60 104-114 41-44 129 51 108.5 43 62 108-118 42-46 132 52 108.5 43 64 112-122 44-48 136 54 108.5 43
Како да се избере вистинската големина? Точниот : Мерење на половината на вообичаениот панталони,ќе добиете точната големина.
Погрешно : не мерење на делови од телото, директно,ќе добие погрешна големина,премногу голема или премногу мала.
СРЕДИНАТА НА ТЕЖИНА ПЛАТНО ТКАЕНИНА
ВО ЗАДНИОТ ЏЕБ СО ВЕЛКРО ЗАТВОРАЊЕ МОБИЛНИ ЏЕБ ВЛАДЕТЕЛ ЏЕБ КОЛЕНОТО ЏЕБ СО ОКСФОРД ТКАЕНИНА ВОДООТПОРЕН
ПОЛИТЕ СО ОКСФОРД ТКАЕНИНА ВОДООТПОРЕН
ПРЕВОЗОТ
Ние ќе го испрати пакетот рок од 3 работни дена (по плаќање ослободен од Aliexpress) .
ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на пакетот обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.
2. Ако не сте задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ви благодариме!
Враќање & Размена настава
1. во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот.
2. Неискористени, неоштетени, производи во оригинално пакување.
3. Враќање превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Големина:
46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Карго Панталони
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Платно
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Големина(во инчи):
34-48
Број На Модел На:
ID629
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
Само Идеална
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Карго Панталони:
повик панталони

Најдобри предлози во категоријата