.

.

Зимски Комбинезони За Новороденче -20 Степен Топло Дебели Надолу Маскирани Outerwear Палта Деца Бебе Девојка Момчиња Јакни Snowsuit Грб+Понудата Панталона

Зимски Комбинезони За Новороденче -20 Степен Топло Дебели Надолу Маскирани Outerwear Палта Деца Бебе Девојка Момчиња Јакни Snowsuit

DEN 2543.04
DEN 2543.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кина Кодот
Сад Кодот
Должината/cm
Градите/cm
Sleeve/cm
Панталона/cm
Се препорачува Висина/cm
80
9/12 M
43
72
33
82
75-85
90
18/24 M
46
76
35
85
85-95
100
3 T
49
80
36
86
95-105
единица : cm 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен постои одредена грешка е нормално со 1-3cm разлика
Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од раѓањето. Се земе слики на неисправни објект. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ве молиме имајте на ум : не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 8 часа ние се обидуваат најдобро да ви ги понудиме најдобрите производи во добра состојба и најниски цени и со брза достава во sevices.Ние, исто така, се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. За Плаќање : Проверете предмети внимателно. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број. За да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми,.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG. но тоа трае многу подолго време, EMS или други е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~10 дена да повеќето земји. Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
R-971
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
600-900g
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Долу,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Патент,Џеб
Одредување На Содржина:
90%
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
BarbieRabbit
Место на Потекло:
Кина (Копно)
тип 1:
Зимски комбинезони за Новороденчињата и Децата
тип 2:
Долу Облека Одговара

Најдобри предлози во категоријата