.

.

Стилски Флорални Падне Грб Девојка Патент Јакна Деца Деца Бебе Sweatshirt

Стилски Флорални Падне Грб Девојка Патент Јакна Деца Деца Бебе Sweatshirt

DEN 329.28
DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Шик Бебе Девојка Патент Блузи Грб Деца Дете Sweatshirt Флорални Јакна Outerwear
Стил : Бебе Девојка Флорални Палто Врвот
Боја : Црна/Розова
Материјал : Памук Мешавина
Сезона : Пролет/Есен/Зима
Прилики : Неврзан
Тежина : 210g (приближно)
Големина : 7/9/11/13/15 (Одговара За Дете 2-7 Y)
Големина Должина Градите(Половина) Рамо Ракав
7 40 CM/15.7" 32 CM/12.6" 26 CM/10.2" 35 CM/13.8"
9 43 CM/16.9" 33 CM/13" 27 CM/10.6" 36 CM/14.2"
11 44 CM/17.3" 34 CM/13.4" 28 CM/11" 38 CM/15"
13 47 CM/18.5" 37 CM/14.5" 29 CM/11.4" 41 CM/16.1"
15 49 CM/19.3" 38 CM/15" 30 CM/11.8" 43 CM/17"
Забелешка : Големина На & Возраст За Водство Само, Тоа Е Од Суштинско Значење, Кој Ќе Ги Преземе Внимателни
Мерења Со Цел Да Се Обезбеди Соодветно Одговара.
Пакет се Вклучени : 1 x Деца Девојка Патент Грб.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
D554
Бренд Име:
COCKCON
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри предлози во категоријата