.

.

2018 децата облека девојки outerwear големите деца пролет еластична секојдневен тексас јакна јакна женско дете мода палта блузи

2018 децата облека девојки outerwear големите деца пролет еластична секојдневен тексас јакна јакна женско дете мода палта блузи

DEN 880.80
DEN 793.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Дете НИ Големина:
5, 7, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Број На Модел На:
големи девојки облека
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Тексас
Бренд Име:
dangdangshu
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Сезоната:
пролетта и есента
Дебелина:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата