.

.

Бебе Девојки без Ракави Мека Печатење Руно Вест Waistcoat со Меки за Пролет Есен во Полиестер

Бебе Девојки без Ракави Мека Печатење Руно Вест Waistcoat со Меки за Пролет Есен во Полиестер

DEN 480.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Le Jin
"Le Jin" е во сопственост на Tak Kwong Плетење Производство Фабриката.
Опис : Бебе Девојки без Ракави Печатени Руно Топло Waistcoat Вест во Пролет, Есен
Големина : 68;74;80;86;
Сезона : Пролет;Есен;
Боја : Црна;Сива;Црвено;
Материјал : 100% Полиестер
Пакување : 1 Парче/Set во 1 Торба
Попуст : Ако купите повеќе од 2 парчиња(Поставува), ние ќе ви понудат попуст од 5%. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси, брокерски куќи такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Услови за Продажба
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред вас се подготвени да ја напуштат негативни повратни информации.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти.
Корпоративниот Профил
Huiyang Тат Kwong Плетење Производство Фабриката, во која беше порано Тат Kwong Silkscreen Фабрика основана во Хонгконг во 1970 година. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Нашата фабрика стана зрела претпријатие на интегриран Облека Производство, Ткаење и Печатење по многу години на развој.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака. Високо го цениме вашиот соработка!
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за тоа. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Сите ткаенини се главно од 100% Памук, Плетени.
Многу клиенти низ целиот свет доаѓаат за да ја посетите нашата фабрика и се договараат дополнително бизнис. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите.
Се враќа
Ние ќе ви вратат во рок од 15 дена откако ќе го добиете предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе добиете предмети, ние ќе го промени и да го испрати во потрага по некои детали.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени. Нашата компанија цели се задоволството на клиентите, пристапноста на нашиот бренд, создавање на препознатлив бренд идентитет и развој на глобалниот пазар.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Материјал Состав:
Руно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Polka Dot
Број На Модел На:
6410
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата