.

.

Пластичен Играчка Пиштол На Вода Пиштол Играчка Снајперски Пушки Blaster Инфраред Мека Куршуми Вода Куршуми Arma Arme Orbeez Деца Роденден Подароци

Пластичен Играчка Пиштол На Вода Пиштол Играчка Снајперски Пушки Blaster Инфраред Мека Куршуми Вода Куршуми Arma Arme Orbeez

DEN 847.68
DEN 805.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пластичен Играчка Пиштол На Вода Пиштол Играчка Снајперски Пушки Blaster Инфраред Мека Куршуми Вода Куршуми Arma Arme Orbeez Деца Роденден Подароци
Опис На Производот :
1.Големина на : 39*5.5*17.5 cm
2.Материјал : ПВЦ
3.Состојба : Нова
4.Пакет : opp вреќа
5.Одговара возраст : >3 години.

Кон својствата

Димензии:
Никој
Спорт:
Аикидо
Возраст Опсег:
> 3 години
дизајн:
Возови
Бренд Име:
RIBOW
Број На Модел На:
001
Пластични Тип:
PE
Пол:
Момчиња
Предупредување:
Никој
Тип:
Една прачка Рака-наметнува Играчка
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата