.

.

10000Pcs Мека Кристал Вода Макбаскет Куршум Пиштол Играчка Bibulous Вода Пиштол AccessoriesToys lepin

10000Pcs Мека Кристал Вода Макбаскет Куршум Пиштол Играчка Bibulous Вода Пиштол AccessoriesToys lepin

DEN 283.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Не-исчезнат, Не-Токсични, 100% Biodegradable, Не-Запалив.
Одлична алатка за учење, децата се зафатени со часови, да се забавувате, да експериментира,
Многу користи за декорација на свадби, тушеви, centerpieces
Идеален за свеќа, свила & cut цветни аранжмани, centerpieces и повеќе..
Помалку скапи и повеќе атрактивни од мермерните или камења
Идеален за дома декор, занаети, флорални одделенија и повеќе!
Мека Макбаскет куршум
Кристал paintballs се лесно да се направи.
Како да се направи paintballs :
180ml/ вода со 1 торба(Околу 200 paintballs).
Стави на макбаскет во вода за околу 3-5 часа.
Боја : ( испрати по случаен избор )
Гушење опасност :
Вшмукување кристал еластична е висока оток предмети забрането да се стави во уста, така што нема да се предизвика штета.
Ве молиме да го користите под возрасни надзор.
Не чувајте paintballs во ладно место.
Не пука во очи.
Пакетот вклучува :
3000 Pcs /15 Кеси
Преглед :

Кон својствата

Бренд Име:
Л МОДА
Материјал:
Гума
Тип:
вода пиштол
Возраст Опсег:
> 8 години
Карактеристики:
Мини
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не пука во очи
Број На Модел На:
SH-ИГРАЧКА[email protected]#M

Најдобри предлози во категоријата