.

.

Бесплатен превозот 5sets Tyco/Amp/Denso 10pin женски plug електрични водоотпорен авто конектор 174655-2 174656-7

Бесплатен превозот 5sets Tyco/Amp/Denso 10pin женски plug електрични водоотпорен авто конектор 174655-2 174656-7

DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 5 X 10 начин женски конектор за домување и вметнете 50 X Силиконската гума кабел печати 50 X женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици. Објектот слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Кон својствата

боја:
5sets, 20sets, 100sets
Број На Модел На:
HD1016Y-1.8-21

Најдобри предлози во категоријата