.

.

1pc SMA Машки Plug RF Coax Конектор за Лемење за полу-цврсти кабел RG405.086 Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

1pc SMA Машки Plug RF Coax Конектор за Лемење за полу-цврсти кабел RG405.086 Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

DEN 48.96
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc SMA Машки Plug RF Coax Конектор за Лемење Кабел RG405,086" Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA машки конектор лемење
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG405.086
Монтажа:
Лемење
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI
Пол:
Машки
Тип:
конектор

Најдобри предлози во категоријата