.

.

1pc RP-SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Конектор, RF Coax Адаптер Директно goldplated НОВИ трговија на големо

1pc RP-SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Конектор, RF Coax Адаптер Директно goldplated НОВИ трговија на големо

DEN 47.52
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc RP-SMA Машки Plug switch SMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Приклучок Директно goldplated НОВИ трговија на големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
АНТЕНСКИ Адаптер Coax
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Конектор A:
RP-SMA Машки Приклучок
Конектор Б:
SMA Женски Џек
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер

Најдобри предлози во категоријата