.

.

1pc RP SMA Машки Plug 2 RPSMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

1pc RP SMA Машки Plug 2 RPSMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

DEN 97.44
DEN 88.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc RP SMA Машки Plug 2 RPSMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
АНТЕНСКИ Адаптер Coax
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Конектор A:
RP-SMA Машки Приклучок
Конектор Б:
2X RP-SMA Женски Џек
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер

Најдобри предлози во категоријата