.

.

1pc RP-SMA Машки Plug RP SMA АНТЕНСКИ Coax Конектор за Лемење Кабел RG405,086 Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

1pc RP-SMA Машки Plug RP SMA АНТЕНСКИ Coax Конектор за Лемење Кабел RG405,086 Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

DEN 47.04
DEN 42.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc RP-SMA Машки Plug RP SMA АНТЕНСКИ Coax Конектор за Лемење Кабел RG405,086" Директно Goldplated НОВИ трговија на големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
RF Coax Конектор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG405,086
Монтажа:
Лемење
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
конектор

Најдобри предлози во категоријата