.

.

1pc RP SMA Женски Џек да се SMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

1pc RP SMA Женски Џек да се SMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

DEN 51.36
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc RP SMA Женски Џек switch SMA Женски Џек RF Coax Адаптер конвертор Директно goldplated НОВИ трговија на големо

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
АНТЕНСКИ Адаптер Coax
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Стил :
Директно
Конектор A:
rp-sma женски џек
Конектор Б:
SMA Женски Џек
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер

Најдобри предлози во категоријата