.

.

5 Групи/Колекции 8 Pin/Начин Водоотпорен Електрична Жица Конектори DJ7081Y-2.3-11/21 Машки и женски Автомобилски Приклучок

5 Групи/Колекции 8 Pin/Начин Водоотпорен Електрична Жица Конектори DJ7081Y-2.3-11/21 Машки и женски Автомобилски Приклучок

DEN 400.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
машки:H : 16.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.8 mm
Опис :
Автомобилот Дел 8 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрична Жица Авто Конектор Приклучок За Поставување
100% Сосема Нов!!!
Одговара за motorcyle,скутер,автомобил,камион,quad велосипед,trike,караван,морски,џет ски,чамци,итн.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ви благодариме!^_^.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.8 mm
женски:H : 20.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.
Се Враќа&Гаранција
1.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Пакетот вклучува : 5 групи Водоотпорен wire конектор за приклучоци
Секој комплет вклучува :
1 * 8 начин машки конектор приклучок
1 * 8 начин женски конектор приклучок
1 * Силиконската гума печат conector
16 * Силиконската гума кабел фоки
8 * Машки терминали
8 * Женски терминали 2 * прилог Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.

Кон својствата

Бренд Име:
YUEQINGLIAOWANG
Број На Модел На:
DJ7081Y-2.3-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Целосен сет на

Најдобри предлози во категоријата