.

.

2 парчиња/многу E27 E26 антички стил Lumiled сијалица Носителот Гроздобер Pendant Керамички Светилка Socket

2 парчиња/многу E27 E26 антички стил Lumiled сијалица Носителот Гроздобер Pendant Керамички Светилка Socket

DEN 614.40
DEN 577.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 парчиња/многу E27 E26 антички стил Lumiled сијалица Носителот Гроздобер Pendant Керамички Светилка Socket
* Материјал : порцелан, глазирани
*250 V, 4А -, E27/E26 база
* Со кабелот зафат-007
* Бои : Бела, црна, црвена, темно зелена, светло сина, жолта
*Класични, едноставни и убави за diy pendant светла, табела светилки и др.
*Оваа светилка контактот има 7 бои. МИКС боја е во РЕД!
*МИКС боја ве Молиме забелешка
Плаќање начин :
*Master card
*T/T
*Webmoney
*Western Union
Превозот Начин :
Малите цел ќе биде sed со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ако нарачате повеќе. ние ќе се обидеме да испрати до вас од страна на TNT, DHL, UPS-от , FEDEX..ИТН.
Нашата Услуга :
*Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговор во 24hours.
*Кога ќе ја прими стоката. ако стоките не се исти со мене слика. ве молиме прво да разговара со нас.
*Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно.

Кон својствата

База Тип:
E26, E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CE
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Број На Модел На:
PL-ЦРВЕНА
Карактеристики:
Не вклучувајте
Гаранција:
2 година
боја:
Бела, црна, црвена, темно зелена, светло сина, жолта
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
стаклен

Најдобри предлози во категоријата