.

.

FRLED Три Нозе Телескопски Виткање Светлина Стојат Tripod Поддршка Двојно Светилка за Отворен Led Работа Држачот За Потоп Светлината Заградата

FRLED Три Нозе Телескопски Виткање Светлина Стојат Tripod Поддршка Двојно Светилка за Отворен Led Работа Држачот За Потоп Светлината

DEN 5520.00
DEN 2870.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


FRLED Три Нозе Телескопски Виткање Светлина Стојат Tripod Поддршка Двојно Светилка за Отворен Led Работа Држачот За Потоп Светлината Заградата
Домаќин На Производот

Кон својствата

Употреба:
за предводена од поплави светлина
Бренд Име:
AOKAIRUISI
сертификација:
ce
Напон:
AC100-240V
Висина:
1.6 m
Производ Во Боја:
Жолта
Светлосни реклами:
50cm
Складирање висина:
60см
Maximun дијаметар:
38cm

Најдобри предлози во категоријата