.

.

100X висок квалитет 3535SMD 3W жолта висока моќност led светло монистра бесплатен превозот

100X висок квалитет 3535SMD 3W жолта висока моќност led светло монистра бесплатен превозот

DEN 1934.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Параметар : LED type : 3535 SMD LED Моќ : 3 W Напред Напон(VF) : 2.0-2.5 V Напред Тековната(АКО) : 700m A бранова Должина : 590-595nm Прозрачна флукс(Φ) : 80-90 LM Емитуваат боја : Жолта Чип бренд : Epileds Чип големина : 45mil Светилка тело материјал : Бакар Зрак Агол : 120 степен животниот век : 50000 Hr Оперативни Температура : -40~+60degree температура на Чување : 25~60 степен на Чување влажност : 40%~60%RH Добредојдовте OEM/ODM цел
Објектот слика
Објектот големина на :


Кон својствата

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
I
Бренд Име:
senvodo

Најдобри предлози во категоријата