.

.

осветлени печурки главата притисни копче за префрлање SB1(LA68C M22 K22)-MD45E пролет се врати

осветлени печурки главата притисни копче за префрлање SB1(LA68C M22 K22)-MD45E пролет се врати

DEN 227.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


.
За контакт :
НЕМА=Нормално отворениот контакт (Контакт е ИСКЛУЧЕН кога не работат.),
НК=Нормален близок контакт (Контакт е кога не работат.)
За Изразат опција :
1.)Кина препорачана Пошта Пост или Ali Express Стандард Превозот, повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена.
·Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ итн. Повеќето земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена.
·Време на испорака зависи од транспорт на растојание и временските услови и штрајк или други фактори.Овие фактори се надвор од контрола на логистичка компанија. Средба овие случаи парцела време на испорака ќе биде одложен, посебни причини го одложи можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги проверите. Ве молиме да се разбере! Ние ќе се потрудиме да ви помогнат!
2.) Мора да знаете вашата земја даночната политика пред да го купат. Увоз taxe и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако ви треба разумно да се избегнат некои од трошоците, можете да ни кажете вашиот план за набавки.
3.) Сите производи ќе бидат во нормално време на испорака во рамките на 2-4 работни дена, се разбира, постојат посебни околности, како што се законските празници или посебни сопствени производи, време на испорака ќе биде продолжен.
4.) Вашиот превозот адреса Ние само може да се добие од Aliexpress. Пред да плаќаат, бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние не го измените на купувачот превозот адреса дозволи, ако најдете вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме да ја откажете цел, менување на превозот адреса и повторно да го воспостави редот.

Кон својствата

боја:
Зелена, Црвена, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V
Големина:
2NO, 2NC, 1NO AND 1NC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
SANLICO
сертификација:
CQC,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
SB1(M22 K22)-MD45E
Гаранција:
Во зависност од ситуацијата за да се утврди
Карактеристики:
осветлени печурки главата push копчето префрлате
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата