.

.

50pcs 1W Длабоко Црвени LED Растение Расте Раст Светлина Светилка 660nm

50pcs 1W Длабоко Црвени LED Растение Расте Раст Светлина Светилка 660nm

DEN 407.04
DEN 387.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : 1 W
Технички Параметри :
Леќа боја : Вода јасна
Се Емитуваат Боја : Длабоко Црвена Боја
Бранова Должина : 660nm
DC напред Напон : DC1.8 V-2.2 V
DC напред Тековната : 350m A
Агол На Гледање : 110 Степен Пакет Вклучува :
50pcs 1 W Длабоко Црвена 660nm со 20mm PCB
>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. ◊ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
◊ Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака.
>>>Плаќање : ◊ да ја прифатиме alipay тука. ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. >>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ◊ Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ◊ Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. ◊ Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. >>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ◊ Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ◊ Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ◊ Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Број На Модел На:
660nm
Бренд Име:
TiaoChongYi
Тип На Објект:
Топката

Најдобри предлози во категоријата