.

.

Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел N Машки да RP SMA Машки конектор N машки да RP SMA Конвертор RG58 Pigtail кабел

Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел N Машки да RP SMA Машки конектор N машки да RP SMA Конвертор RG58 Pigtail кабел

DEN 468.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел N Машки да RP SMA Машки конектор N машки да RP SMA Конвертор RG58 Pigtail кабел
Опис : Производ Серија : N Машки да RP SMA Машки Семејство : Коаксијален, RF pigtail кабел Пол : RP SMA машки,N Машки Должина на Кабел : 5 Метри ,од 10 Метри Кабел тип : RG58 кабел

Кон својствата

боја:
5 Метри, од 10 Метри
Број На Модел На:
ОЛ-3292
Бренд Име:
LiiUoDo
конектор:
N машки да RP SMA машки
кабелот тип:
rg58 кабел
Должина на кабел:
5M 10M

Најдобри предлози во категоријата