.

.

Нови RF LED Dimmer Безжична Светлината 3 Клучеви Далечински Контролер DC 12V 24V 8A 96W 192W за 5050 3528 Единствена Боја на Лента, Светлата

Нови RF LED Dimmer Безжична Светлината 3 Клучеви Далечински Контролер DC 12V 24V 8A 96W 192W за 5050 3528 Единствена Боја на

DEN 6672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


tem Карактеристики : 100% сосема нов led единствена боја на led dimmer контролер Главно се користи за да ја прилагодите светлината на една боја LED светла
Спецификации : Напон : DC12 V -24 V Излезна Струја : 8 A Далечински Моќ : вграден-во батеријата ( вклучуваат ) Работна Температура : -20°C-60°C Копче На : зголемување на светлината, зголемување на брзината/h за динамичен Копче за функција Б : brightness, намалување на брзина ,за да се намали брзина/h за динамичен Копче за функција C : Моќ / исклучување Тежина : 83g
Пакетот Вклучува : 1 x 3keys Далечински управувач ( батеријата вклучена ) 1 x Приемникот 1 x Упатство

Кон својствата

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
OSIDEN
Применливи Светла:
505 лента светлина
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
LED DIMMER
Извор На Енергија:
DC
Осцилација фреквенција:
50Hz
Wattage:
72w
Гаранција:
2year
Напон:
12-24V
Карактеристики:
led лента dimmer
Controled Метод:
RGB Controler
Режим На Конекција:
лента на светлина
сертификација:
CCC
Далечински Растојание:
10m
Max. Оптоварување На Моќ:
192

Најдобри предлози во категоријата