.

.

2-10P AMP Econoseal J Серија Домување Конектор 2.0 Серија-Кабел Адаптер Wire Конектор Автомобилската Електричниот Приклучок За Denso

2-10P AMP Econoseal J Серија Домување Конектор 2.0 Серија-Кабел Адаптер Wire Конектор Автомобилската Електричниот Приклучок

DEN 602.88
DEN 428.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2-10 P AMP Econoseal J Серија Домување Конектор 2.0 Серија-Кабел Адаптер Wire Конектор Автомобилската Електричниот Приклучок За Denso
1 buc = 1 buc 2pin Женски/Машки + 1 buc 3pin Женски/Машки + 1 buc 4pin Женски/Машки + 1 buc 6pin Женски/Машки + 1 buc 8pin Женски/Машки + 1 buc 10pin Женски/Машки
5 компјутери = 5 компјутери 2pin Женски/Машки + 5 компјутери 3pin Женски/Машки + 5 компјутери 4pin Женски/Машки + 5 компјутери 6pin Женски/Машки + 5 компјутери 8pin Женски/Машки + 5 компјутери 10pin Женски/Машки
Секое парче вклучува pin(терминал) и гума печат.
Ако ви треба само женски или машки дел, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

боја:
1 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ
Број На Модел На:
2p 3p 4p 6p 8p 10p
Пол:
Машки и женски
Примена:
Автомобилската

Најдобри предлози во категоријата