.

.

100pcs Micro USB Конектор 5pin 0.8 mm Б Тип Со дупка Женски За Мобилни телефони Micro USB Приклучок Конектор 5 pin Полнење Socket

100pcs Micro USB Конектор 5pin 0.8 mm Б Тип Со дупка Женски За Мобилни телефони Micro USB Приклучок Конектор 5 pin Полнење Socket

DEN 186.24
DEN 177.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100pcs Micro USB Конектор 5pin 0.8 mm Б Тип Со дупка Женски За Мобилни телефони Micro USB Приклучок Конектор 5 pin Полнење Socket
Купи на повеќе од 2 пакет, ќе уживате во попуст од 5% Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" Ако не можете да го најдете производот што сакате во мојата продавница, ве Молиме cantact мене.

Кон својствата

Број На Модел На:
Микро USB 5pin тешки плоча 0.8 mm
Бренд Име:
NIUKETAT

Најдобри предлози во категоријата