.

.

AC напон 220V Тајмер се Префрлите на Контрола Пумпа Механички Одбројување Контрола Interruptor 30/60/120 Минути

AC напон 220V Тајмер се Префрлите на Контрола Пумпа Механички Одбројување Контрола Interruptor 30/60/120 Минути

DEN 209.28
DEN 159.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


AC напон 220 V Тајмер се Префрлите на Контрола Пумпа Механички Одбројување Контрола Interruptor 30/60/120 Минути
Опис : Тоа е почеток на тајмерот за одбројување switch, усвоена квалитетни пластични школка и висок спроводливост бакар внатре материјал, добри перформанси, цврсти и издржливи. Погоден за фан, бојлер, пумпа, рутер, риба резервоарот, ламби и други електрични апарати и така натаму. Карактеристики : Усвоен квалитетни пластични школка и висок спроводливост бакар внатре материјал, добри перформанси, цврсти и издржливи. Програмабилни времето за одбројување switch. Тајмерот префрлување може да се направи на електрични апарати работат на поставување на времето и да го запрете автоматски. Времето опсег може да се контролира од страна на knob на прекинувачот, тоа е многу лесно да се постави. Ѕид, погоден за фан, бојлер, пумпа, рутер, риба резервоарот, ламби и други електрични апарати и така натаму. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова Школка Материјал : Пластични Проводници Материјал : Висок Спроводливост Бакар Модел : 86 Панел за Сертификација : CCC Оценет Напон : AC напон 220 V 50 hz Излезна Моќност : 2000 W Максимална Струја : 10 A Минимум Времето Опсег : 0 мин Максимум Времето Опсег : 30min, 60 мин, 120min (изборен) Големина : Прибл. 85 x 85 x 48mm / x 3.35 3.35 x 1.89 инчен Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 1 x Тајмер Switch 2 x Завртки

Кон својствата

Напон:
220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
Други
Број На Модел На:
AC напон 220V Тајмер Префрлате
тековната:
10A
Карактеристики:
AC напон 220V Тајмер Префрлате
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BOGOU

Најдобри предлози во категоријата