.

.

1PCS/многу Мини Вратата за Излез Притисни Копче за Префрлање Врата за Излез во случај на опасност Префрлате

1PCS/многу Мини Вратата за Излез Притисни Копче за Префрлање Врата за Излез во случај на опасност Префрлате

DEN 105.60
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 PCS/многу Мини Вратата за Излез Притисни Копче за Префрлање Врата за Излез во случај на опасност се Префрлат на Електронски Пристап на Системот за Контрола Switch Параметар : Име : Exit им помогнам на копчето Напон : DC12 V / 3А Материјал : ABS пластика за Инсталација Метод : Завртка инсталација Вратата Отворање Режим : Притиснете копчето Количина : Exit притисни копче*1

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
сертификација:
CCC

Најдобри предлози во категоријата