.

.

10A 250V AC 3 Pin IP44 Водоотпорен Електричниот Кабел Wire Конектор за Поврзување Кутија

10A 250V AC 3 Pin IP44 Водоотпорен Електричниот Кабел Wire Конектор за Поврзување Кутија

DEN 42.24
DEN 38.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Номинална Напон : 10 A AC 250 V
Погоден Жица Опсег : 0.5-2.5mm2
Игли : 3
Завртка тип Конектор
Водоотпорен Ниво : IP 44
Големина : 4.2x2.5cm
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот вклучува :
1 Компјутер x Делница Кутија

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
сливните кутија
Номинална Напон:
10A AC 250V
Погоден Жица Опсег:
0.5-2.5 mm
Иглички:
3
Водоотпорен Ниво:
IP 44
Големина:
4.2x2.5cm

Најдобри предлози во категоријата