.

.

5x Нови 5.5x2.1mm 1 до 2 M/F DC Моќност Splitter Кабел за Безбедност на Камерата за видео надзор

5x Нови 5.5x2.1mm 1 до 2 M/F DC Моќност Splitter Кабел за Безбедност на Камерата за видео надзор

DEN 117.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка

DSHA Топла Нови 5.5x2.1mm 1 до 2 M/F DC Моќност Splitter Кабел за Безбедност на Камерата за видео надзор
* 5.5x2.1mm 1 до 2 M/F DC Моќност Splitter Кабел за Безбедност на Камерата за видео надзор
* Оваа 2.1 x 5.5 мм DC Моќност Приклучок, има една моќ женски конектор на друг крај 2 машки plug терминал за видео надзор камера поврзани.
* DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување.
* Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција.
* Боја : Црна
* Тежина : 21g
* Пакет Содржина : 1 DC x 1 Женски 2 Машки Моќ Splitter Кабел

Кон својствата

Број На Модел На:
SZ-DSHA-I004878

Најдобри предлози во категоријата