.

.

5Pcs DIP Прекинувач 2.54 MM Теренот DIP Прекинувачи 2 Позиции 4 Игли SMD Висок Квалитет

5Pcs DIP Прекинувач 2.54 MM Теренот DIP Прекинувачи 2 Позиции 4 Игли SMD Висок Квалитет

DEN 86.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако ви требаат повеќе квантитет,pls контактирајте со нас.
Напомена : Следење не на Sun You Економски Воздух Mail може да се провери тука global.cainiao.com.
Детали За Производот :
Иглички Растојание : 2.54 mm
Пакетот вклучува :
5pcs x DIP Прекинувач

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
DIP Прекинувач 2.54 mm Теренот
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
Dip Прекинувач
Големина:
2.54mm Pitch

Најдобри предлози во категоријата