.

.

5 поставите Ангел Очи Автомобил Авто Метал LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Latching Типот На-исклучување на 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110 220 v 19mm Водоотпорен

5 поставите Ангел Очи Автомобил Авто Метал LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Latching Типот На-исклучување на 3v 5v 6v 12v

DEN 739.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 постави висок квалитет Автомобил Ангел очи Авто Метал LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Latching Типот На-исклучување на 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110v 220v 19mm Водоотпорен
Напонот може да се прилагоди
можете да изберете боја на префрлање 1. црвено 2.жолт 3 . сина 4. зелена 5. бела
Ако ви требаат повеќе прекинувачот, ние исто така имаат ресетирате switch. ве молиме слободно контактирајте со нас за да добиете повеќе поевтина цена.
материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
напонот на струјата : 3v 5v 6v 12v 24v 48v 220v
водоотпорен : IP67

Кон својствата

боја:
Црвена, жолта, сина, зелена, бела
Напон:
3v, 5v, 6v, 12v, 24v, 48v, 110v, 220v
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
latching префрлате
Број На Модел На:
Притисни Копче
Гаранција:
1 години
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата