.

.

2 парчиња Рокер Switch Црвено Двојно SPST ON-OFF 6 PIN 15A/250VAC 20A/125VAC KCD4

2 парчиња Рокер Switch Црвено Двојно SPST ON-OFF 6 PIN 15A/250VAC 20A/125VAC KCD4

DEN 50.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точка Име : Рокер Тип на Прекинувач : KCD4 Позиција : Двоен ON-OFF Контакт Тип : SPST Pin Количина : 6 Напон и Струја : 15 A 250 V AC20 A 125 V AC Монтажа Големина : 30 х 21mm/ 1.2" x 0.8"(L*W) Вкупната Големина : 31 x 25 x 35mm/ 1.2" x 1" x 1.4"(L*W*H) Главни Боја : Црна,Црвена Материјал : Пластични, Метални Пакет Содржина : 2x Рокер Префрлате

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
KCD4
сертификација:
ЕМК,CCC
Карактеристики:
6 PIN 15A/250VAC 20A/125VAC
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата