.

.

Комплет Адаптер 4pcs/set BNC на двоен банана машки женски АНТЕНСКИ приклучок за Тест конвертор

Комплет Адаптер 4pcs/set BNC на двоен банана машки женски АНТЕНСКИ приклучок за Тест конвертор

DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4pcs/set
1. BNC машки да dual банана машки директно адаптер
2.BNC машки да dual банана женски права адаптер
3.BNC женски двојна банана женски права адаптер
4.BNC женски двојна банана машки директно адаптер
Време На Испорака :
1. Испорака САД брод од страна на e-пакет меѓународна превозот услуга алатка , Испорака 7 - 16 дена во САД.
можете да следење на www.ems.com.cn или www.usps.com
2, Испорака во светот брод од страна на Хонгконг редовни пост без следење Бр.
Време на испорака, како што е подолу :
Испорака 20-35days. за Повеќето Азиски земји.
Испорака 2 5 - 40 дена да Канада,Австралија
Испорака 3 0 -45days да,Франција,велика БРИТАНИЈА Африка земји, и Европските земји.
Испорака 45-60days да Италија, Шпанија ,руската Федерација,Аргентина,Бразил и другите Јужна Америка земји.
3, Ако не ја прифати нашата време на испорака, Pls капка ® за да се купи !!!
4 , Ако Хонгконг редовни пост е бавен за вас ; Сугерираат брод преку HK DHL, или ЕМС express , товарни се дополнителни.
5 , Ако додадете повторно, Ние ќе брод од страна на Кина Пост препорачана Пошта, И со следење на No.
Спор И Повратни Информации :
1, Pls контактирајте со нас на прво ако пратката не испорака на време.
2 ,Ако не добиете предмети во рамките на 42days, ве Молиме да не испраќате спор или случај , pls да контактирате со нас преку пораки прво,ние може да наплата до вас,кога ќе ја земете пратката,pls испраќање на плаќање за нас.
3, Без оглед на она што непријатни работи се случуваат, pls не ни даде негативни повратни информации , ве молиме не заборавајте да контактирате со нас на прво , а верувам дека ние може да се направи сте задоволни .
4 , во Врска со превозот време на НСД, ве Молиме да не даде ниски оценки, под 3 ѕвезда ,ве молиме не заборавајте да контактирате со нас на прво , а верувам дека ние може да се направи сте задоволни .

Кон својствата

Број На Модел На:
EARU

Најдобри предлози во категоријата