.

.

10PCS Конектор 2.54 mm 40 Pin Машки Еден Ред Сребрена Игла Насловна Лента Сосема Нов

10PCS Конектор 2.54 mm 40 Pin Машки Еден Ред Сребрена Игла Насловна Лента Сосема Нов

DEN 53.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 PCS Конектор 2.54 mm 40 Pin Машки Еден Ред Сребрена Игла Насловна Лента Сосема Нов
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме

Кон својствата

Број На Модел На:
2.54 mm 40 Pin

Најдобри предлози во категоријата