.

.

20pcs 4Pin Сина Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт Капи кои се Користат во областа на Електронските Производи Водоотпорен најпопуларниот

20pcs 4Pin Сина Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт Капи кои се Користат во областа на Електронските Производи Водоотпорен

DEN 122.88
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
1, што се Користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство и повеќе.
2, Оваа светлина на допир прекинувачот е водоотпорен, спречува масло, анти-загадување, анти-статички пречки.
3, Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.
4, Компактна и лесна тежина, лесно да се носат и демонтажа.
5, Добар електрична Спроводливост.
Спецификација :
Големина : Прибл.12x12x12mm
Животот:100000 пати
Количина : 20pcs
Боја : Сина
Пакет се вклучени :
20 x Копчето се Префрла

Кон својствата

сертификација:
CE
Гаранција:
NO
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Мини
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри предлози во категоријата