.

.

200PCS MP3 MP4 MP5 Таблет КОМПЈУТЕР Копче од Телефонот се Префрлите Притисни Копче за Префрлање 3X6X3.8ММ 3*6*3.8 ММ

200PCS MP3 MP4 MP5 Таблет КОМПЈУТЕР Копче од Телефонот се Префрлите Притисни Копче за Префрлање 3X6X3.8ММ 3*6*3.8 ММ

DEN 145.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


200pcs MP3 MP4 MP5 Таблет КОМПЈУТЕР копче од телефонот се префрлите притисни копче за префрлање 3 X6 X3.8 3 * 6 * 3.8 ММ

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
-
Број На Модел На:
3 * 6 * 3.8 ММ
Карактеристики:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
-

Најдобри предлози во категоријата