.

.

WSFS Топло Осветлување Тавански Вентилатор, Светло Switch w Повлече Синџир 3А 250VAC 6A 125VAC

WSFS Топло Осветлување Тавански Вентилатор, Светло Switch w Повлече Синџир 3А 250VAC 6A 125VAC

DEN 65.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Осветлување Тавански Вентилатор, Светло Switch w Повлече Синџир 3А 250 VAC 6 A 125 VACProduct Име : Ceiling Fan се Повлече Chain Switch;Оценка Моќ(Макс.) : 3А 250 VAC, 6 A 125 VAC, 6 A 125 VL Големината на Телото : 30 x 22 x 17mm/1.2" x 0.87" x 0.67"(L*W*T);Синџир Должина : 9cm/ 3.5" Тип на Врска : 2 Wire Конектор;Материјал : Пластика, Метал, Дрво Боја : Јасно, Црно ,Златен Тон, Беж;Тежина : 12g Пакет Содржина : 1 x Тавански Вентилатор Повлече Chain Switch

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри предлози во категоријата