.

.

DC12V 24V 20A Wifi LED Контролер RGB/RGBW/RGBWW 16 Милиони Бои Музика & Тајмер Режим Wifi СТАН Контрола од страна на iphone/Андроид Smartphone

DC12V 24V 20A Wifi LED Контролер RGB/RGBW/RGBWW 16 Милиони Бои Музика & Тајмер Режим Wifi СТАН Контрола од страна на iphone/Андроид

DEN 642.24
DEN 546.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакетот Вклучува :
1x Wi Fi Адаптерот
Колку повеќе наредбата, поевтини можете да добиете!
Добредојдовте На Големо!

Кон својствата

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Далечински Растојание:
15-30M
сертификација:
CE,CCC
Max. Оптоварување На Моќ:
96W
Гаранција:
1 година
Напон:
12-24V
Controled Метод:
WIFI
Осцилација фреквенција:
NA
Бренд Име:
veromount
Wattage:
96W
Број На Модел На:
NA
Режим На Конекција:
WIFI
Карактеристики:
IR
Материјал:
NA
Применливи Светла:
rgbw led лента

Најдобри предлози во категоријата