.

.

10pcs ВАЛУТНА-10P 10 Игли 2.54 mm Теренот 20cm JTAG AVR Преземете Кабел Wire Конектор Сива Рамен Лента Кабел

10pcs ВАЛУТНА-10P 10 Игли 2.54 mm Теренот 20cm JTAG AVR Преземете Кабел Wire Конектор Сива Рамен Лента Кабел

DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис Име на Производ : Рамна Лента Кабел Модел : FC10 P Конектор Тип на : Женски ИДЦ Конектори го Издржат Напон : 300 V Температура : 105 C Pin Број : 10 Pin Теренот : 2.54 мм Должина : 20cm Материјали : Пластика
Пакет се Вклучени : 10pcs ВАЛУТНА-10 P 10 Игли 2.54 mm Теренот 20cm JTAG AVR Преземете Кабел Wire Конектор Сива Рамен Лента Кабел

Кон својствата

Број На Модел На:
ВО странска валута-10P 10cm

Најдобри предлози во категоријата