.

.

1pcs EARU NC NO еден latching 22mm Црвено Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање 600V 10A NP2-BE101 Опрема Лифт Elevat

1pcs EARU NC NO еден latching 22mm Црвено Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање 600V 10A NP2-BE101 Опрема Лифт Elevat

DEN 86.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


22mm NC Црвено Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање 600 V 10 A ZB2-BE102 C Точка Име : Итни Стоп Притисни Прекинувач; Акција Тип : Latching; Контакт Тип : 1 НК О : 10 A; Адаптери : 600 V;Uimp : 6 KV AC 15 : 240 V 3А; Копчето Дијаметар : 40mm/1.6"; Планината Дупка со Дијаметар : 2.2 cm / 0.87"(7/8") се Вклопуваат Панел Дебелина(Прилагодливи) : Max 8.5 mm / 0.3"; Големина на : 39 x 29 x 73cm/ 1.5" x 1.1" x 2.9"(L*W*H); Материјал : Пластични и Метални Главната Боја : Црвена, Црна; Нето Тежина : 98g; Пакет Содржина : 1 x Итни Стоп се Префрлите

Кон својствата

боја:
НЕ, NC
Напон:
RESET, LOCKING
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
NP2-BE101
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
EARUELETRIC

Најдобри предлози во категоријата