.

.

cltgxdd 10PCS Нов конектор за микро USB порт за полнење Замена на Делови за Леново A670 S650 S720 S820 S658T A830 A850

cltgxdd 10PCS Нов конектор за микро USB порт за полнење Замена на Делови за Леново A670 S650 S720 S820 S658T A830 A850

DEN 192.00
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 PCS 100% Нов конектор за микро USB порт за полнење Замена на Делови за Леново A670 S650 S720 S820 S658 T A830 A850
За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Кон својствата

Бренд Име:
cltgxdd
Број На Модел На:
MC-125

Најдобри предлози во категоријата