.

.

5 Компјутери 5.5 мм x 2.1 mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Штекер Планината Адаптер L15

5 Компјутери 5.5 мм x 2.1 mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Штекер Планината

DEN 60.96
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Описи :
Овие DC машки & женски Конектори се во прилог на моќта кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел со посакувана должина или замена на скршен конектор.
Апликација за да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио и др.
Залемени за лемење терминали и да се поврзете DC Барел приклучок во крајот.
DC моќност plug/џек/штекер/адаптер направен од пластика и метал материјал
Машки DC Приклучокот, лемење престанок со лемење кофа и ознака
Конектор Големина - 5.5 мм x 2.1 мм - Надворешен Дијаметар x Внатрешен Дијаметар
Женски Адаптер Должина : 39mm
Машки Приклучок Конектор Должина : 18mm
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
5 Компјутери x DC Женски Навој Заклучување Приклучок Адаптер
5 Компјутери x DC Машки Приклучок Конектор

Кон својствата

Број На Модел На:
1A60305
Бренд Име:
YAM

Најдобри предлози во категоријата