.

.

LX1203 12V 3А 12V3A LED светло адаптер 100-240V ЛЕР Напојување Адаптер диск за 5050 3528 LED Светло Лента не со линија

LX1203 12V 3А 12V3A LED светло адаптер 100-240V ЛЕР Напојување Адаптер диск за 5050 3528 LED Светло Лента не со линија

DEN 229.44
DEN 218.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12 V 3А LED лента светлина адаптер LCD Адаптер за Напојување Трансформатор за 5050 3528 LED Лента Светлина 12 V 3А не со линија
DC интерфејс спецификација : 5.5 * 2,5 mm
Ве молиме бидете информирани дека :
Напојување е да се користи за LED 5050/2835 RGB лента, Ако по сте го купиле,а потоа ќе се користи на други машинска опрема, може да предизвика моментална не е ист како Засилувач.
Значи, ако сте купиле погрешна причини, не ќе им биде дозволено да се вратат пари!!
Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина

Кон својствата

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Број На Модел На:
12v 3а адаптер
Тежина:
0.13kg
Приклучок Тип:
Никој
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,FCC,CCC
Влезен Напон:
ac 100-240v
Гаранција:
60 дена
Карактеристики:
диск за RGB led лента
Излезниот Напон:
DC 12V
Повратен Сигнал:
Стандард
Бренд Име:
NIUKETAT
Влезниот Сигнал:
Стандард

Најдобри предлози во категоријата