.

.

5 Групи denso 8 Pin/Начин DJ70816Y-1.8-11/21 Водоотпорен Електрични Wire Конектор кислород сензор конектор Автомобилски приклучок Конектор

5 Групи denso 8 Pin/Начин DJ70816Y-1.8-11/21 Водоотпорен Електрични Wire Конектор кислород сензор конектор Автомобилски приклучок

DEN 414.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Автомобилот Дел 8 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрична Жица Авто Конектор Приклучок За Поставување
100% Сосема Нов!!!
Пакетот вклучува : 5 групи Водоотпорен wire конектор за приклучоци

Кон својствата

Број На Модел На:
DJ70816Y-1.8-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки женски

Најдобри предлози во категоријата