.

.

120 Компјутери 2.54 mm Стандардна PCB Шантови Кратко Мини Скокач Капа Конектор

120 Компјутери 2.54 mm Стандардна PCB Шантови Кратко Мини Скокач Капа Конектор

DEN 67.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оптимизирате вашиот систем конфигурации со висок стандард за квалитет скокач капи. Овие се користат за контролирање на поставките на вашата внатрешни уреди матични плочи. стандард скокач капи за коло матична плоча. Оптимизирате вашиот систем конфигурации со висок стандард за квалитет скокач капи.
Овие се користат за контролирање на поставките на вашата внатрешни уреди матични плочи.
стандард скокач капи за коло матична плоча.
Име На Производ : 2.54 Мини Скокач Капа
Материјал : Метал, Пластика
Боја : Црна
Погодни за : 2.54 mm Теренот Pin Заглавие
Вкупната Големина : 6mm x 5мм х 2,5 mm/0.23 инчен x 0.2 инчи x 0.1 инчен(L*W*H)
Нето Тежина : 11g
Пакет Содржина : 120(+/-2%) x 2.54 Mini Jumper Капа
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Број На Модел На:
брзо

Најдобри предлози во категоријата